İzmirTurTatil

“KARADEVECİ TURİZM” HIZLA BÜYÜYOR

0 33

Milaslı Karadeveci Ailesi’nin kurduğu Karadeveci Nakliyat, “bölgemize de faydamız olsun” diyerek başladıkları Bodrum-İzmir hattında tamamı kendisine ait araç filosuyla hizmet veriyor. Gerçekleştirdiği bir çok organizasyonla sektörüne öncü kuruluş olarak yön verirken; Karadeveci Travel, Karadeveci Rent A Car ile müşterilerine sorunsuz seyahat imkanları sunmaya devam ediyor. Son teknoloji ile donatılmış konforlu VIP araçları, minibüs, midibüs, otobüs ve binek araçları portföyü ile filo kiralama, günlük kiralama ve şoförlü transfer hizmetlerinde konusunda deneyimli ve eğitim almış personeller eşliğinde önemli iş toplantıları, kişiye özel transferler, havaalanı transferleri ve tüm VIP organizasyonları en iyi şekilde koordine ederek hizmet sunuyor.

Pek çok organizasyonun aranan firması olan Karadeveci, 2004 yılından itibaren Karadeveci Turistik İşletmeler Ticaret Ltd. Şti. bünyesinde Karadeveci Travel’i kurdu. Sınırsız ve koşulsuz müşteri memnuniyetini hedef edinen firma, konusunda uzman ekibiyle müşterilerine çeşitli çözümler sunuyor Asıl görevi konforlu ve kaliteli organizasyonlar yaratmak olan Karadeveci Travel’in verdiği hizmetler arasında, vize takip işlemleri,yurtiçi ve yurt dışı turları, fuar-  kongre organizasyon ve taşımacılığı, otel rezervasyonları, bayi toplantıları bulunuyor.


 
Şirket sahibi Hakkı Karadeveci, “Koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefimize, hergün yeni halkalar eklemeye çalışıyoruz. Araçlarımızda farklı olarak 10 inch ekranlar, Karadeveci Gurme ile ikramlarımızda seyahat severlere konforu en üst düzeyde  sunuyoruz. Bölgemize de bir faydamız olması amacıyla çizgimizi hiç bozmadan markamızı kısa mesafede korumaya çalışıyoruz. Kişiye ve keyfe hitap eden kampanyalarımız oluyor. Sezon başında İzmir-Bodrum gidiş dönüş bileti alanlara 2 gece  otel konaklaması hediye ettik. Değişik kampanyalar hazırlamaya devam edeceğiz. Seyahat Acentamız, İzmir-Bodrum Hattı, İzmir-Bulgaristan Hattı hepsi birbirinden ayrı olarak hizmet veriyor. Önol Karadeveci’nin Onursal Başkanlığı’nda, aile bireylerinin tamamı, birimlerin başında faaliyet gösteriyor. Firmamız yurtiçi ve yurtdışı çıkış belgelerine sahip olması nedeniyle de çok tercih ediliyor” dedi.

İzmir’den Girit’e Aktarmasız Uçuşla “Girit Turu” Yapıyor

Yoğun iş temposu içerisinde, organizasyonlar için harcanan zaman ve iş yükünün ağırlığını bilen Karadeveci son olarak, charter özel uçuşu ile  Kurban Bayramı’na özel İzmir-Girit arası direkt uçuşla gerçekleştirilecek olan GİRİT TURU düzenliyor. Henüz çok yeni satışa çıkmasına rağmen yüzde 40 doluluk oranlarına ulaştıklarını belirten Hakkı Karadeveci, yüksek hizmet kalitesiyle oldukça iddialı olduklarını, cesaret isteyen bir işe imza attıklarını söyledi.


İzmirTurTatil

İzmirTurTatil

Adres : Turkey

Telefon :

E-Mail : info@izmirturtatil.com

YORUMLAR
Yorum Yapılmadı
Yorum Yap