İzmirTurTatil

Atatürk Evi Müzesi'ne Nikah Turizmi

0 9

Türk Konsolosluğu'ndan alınan izin ile Atatürk’ün Selanik’teki evinde nikah organizasyonlarına hazırlanan evlilik organizasyonu yapan şirket Wedding Melody şimdiden 10 çiftin talebinin olduğunu belirtti.

Yunanistanda yaşanan kriz, turizmi de vurunca farklı fikirler gelişti. Eylül ayından itibaren başlanması planlanan seferlerle Yunanistan'ın en büyük turizm şirketlerinden biri olan Mouzenıdıs Group, İzmir'deki seyahat acentalarına Selanik'teki Atatürk Evi Müzesi'nde evlilik turu önerisinde bulundu. Ortalama maliyetin 150 Euro civarında olacağını belirten yetkililerin bu teklifine sıcak bakılıyor.

TURSAB İzmir BYK Başkanı Gencay, sempatik bir teklif olduğu vurguladı ve "Düğün ya da nikah Atatürk'ün evinin içinde ya da bahçesinde olacak. Bu yolla turizm hareketliliği sağlanabilir. Bizim insanımız için çok cazip bir teklif. Kendilerinden fiyat ve kalite dengesini iyi kurarak paket hazırlamalarını istedik. Türkiye'de de potansiyel var ancak kendilerinden fiyat ve kalite dengesini iyi kurarak paket hazırlamalarını istedik. Rekabetçi fiyatlar verilirse bu potansiyeli kuzey Yunanistan'a da taşıyabileceğimizi söyledik" dedi.İzmirTurTatil

İzmirTurTatil

Adres : Turkey

Telefon :

E-Mail : info@izmirturtatil.com

YORUMLAR
Yorum Yapılmadı
Yorum Yap