Kaçamak Turizm Teklif Al

BAŞTAN BAŞA MEGA İTALYA TURU- İZMİR ÇIKIŞLI
549 €
(ZAMANI GEÇMİŞTİR)

26/03/2016 - 02/04/2016
0 32
1.Gün                    İZMİR – İSTANBUL – ROMA

Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY kontuarı önünde saat 07.00’da hazır bulunulması. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 2311 sefer sayılı uçuşu ile saat 09:00’da İstanbul’a hareket, saat 10:05’te varışın ardından Türk havayolları’nın TK 1865 sefer sayılı uçağı ile saat 11:50’ta Roma’ya hareket ve yerel saat 14:20’de varışımıza istinaden otelinize transfer. Sonrasında * Panoramik Roma şehir turu. Turumuzda göreceğimiz yerler arasında Vatikan (San Pietro) Katedrali, Collosseo, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk Çeşmesi, İspanyol Merdivenleri. Sonrasında serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile Rome İkonları gece turu (25 Euro). Roma’nın en önemli İkonlarını rehberiniz ve Roma gece ışıklarının eşliğinde keşfetme şansı bulacaksınız. Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme otelinizde.

2.Gün                    ROMA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Öğle yemekli Napoli & Pompei  Outlett turuna katılabilirler (95 Euro). İtalya’nın egzotik liman kentlerinden biri olan Napoli şehir turumuz sonrasında, Dünyanın en ünlü arkeolojik alanlarından biri olan Pompei görülecektir. Pompei M.S. 79’da patlayan ve şehri yok eden Vezüv Yanardağı'nın eteklerinde uzanmaktadır. Arkeologların 1748 yılında uzun süren kazıları sonucu, şehir tüm canlılığıyla ortaya çıkarılmıştır. Görülecek yerler arasında Bazilika, Forum, fauna evi, restoranlar, hamamlar, ekmek fırınları yer almaktadır. Ardından Outlett gezimiz yapılacaktır. Gezi bitiminde Roma otelimize transfer ve geceleme otelinizde.

3.Gün                    ROMA – FLORANSA

Sabah kahvaltısının ardından Floransa’ya transfer. Floransa’ya varışımıza istinaden yapılacak şehir turumuzda, Arno Nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, Uffizi Sanat Galerisi, Santa Maria del Fiore Kathedrali ve Sinyorler Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur  sonrasında otelinize transfer. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra Akşam yemekli Lucca Turu (45 Euro). Geceleme otelinizde.

 4.Gün                    FLORANSA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Mega Toscana turu (100 Euro). Da Vinci köyü, San Gimignano, Siena ve Pisa olmak üzere dört farklı geziden oluşan, tam günlük Toscana turumuz boyunca unutulmaz manzaralar ve görkemli yapılar sizi bekliyor. Da Vinci köyü: Yüzyılın mucidi Leonardo Da Vinci ‘nin doğduğu, evinin ve müzesinin bulunduğu , başta üzüm ve zeytin olmak üzere nefis tarım ürünlerinin üretildiği, tepeler, villalar, tarım evleri, çiftlikleri ile ünlü ve Leonardo da Vinci'nin yaşadığı zamanda olduğu gibi tarihi ve doğal dokunusu  korumuş olan Da Vinci Köyü görülecektir. Siena : Orta Çağ’dan kalma dar sokakları, ufak caddeleri ve Avrupa’nın en büyük meydanı olarak kabul edilen Campo Meydanı ile ünlüdür. İtalya’nın keyifli yemeklerini tatma imkanına sahip olacağınız Siena, Toscana Bölgesi’nin görülmeye değer şehirlerinden bir tanesidir. San Gimignano :Çevresinde Dünyanın en kaliteli ve çeşitli üzüm bağlarının ve en iyi dondurmacısının bulunduğu ,porcini ve türüf mantarlı peynirleri ile ünlü,14.yy’dan kalma ve etrafı surlarla kaplı Toskana’nın Orta Çağ şehrini geziyoruz. Pisa Gezisi: 12. Yüzyıl’da, Batı Akdeniz’deki ticaret üstünlüğünü elinde bulunduran Pisa; dünyaca bilinen en önemli tarihi eserlerinden biri olarak Kabul edilen eğik kulesiyle ünlüdür. Panoramik gezi sırasında Pisa Kulesi, katedral, vaftizhane ile Miracoli Meydanı gezilecek yer arasında olup, dileyen misafirlerimiz bu tarihi şehirde gönüllerince fotoğraf çektirebilirler.Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

5.Gün                    FLORANSA – SANTA MARGARİTA & PORTOFİNO – CENOVA

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve sonrasında şarkılara ilham kaynaği olmuş ve pastel renkli evleri ile yıllarca hiç bozulmamış yapısı ile sizleri büyüleyecek olan İtalya’ nın en güzel kıyılarından olan Santa Margarita & Portofino görüldükten sonra tarihte İtalyan şehir devleti  Cenevizin başkenti ve ünlü kaşif Cristof Kolomb’un doğduğu İtalyanın en büyük limanına sahip Cenova şehrine  hareket ve panoramik şehir turu. San Lorenzo meydanı ve katedrali,Piazza  de Ferrari, Deniz Feneri, Antik Liman ve Dükler sarayı görülecek yerler arasındadır.Geceleme otelinizde.

6.Gün                    CENOVA

Sabah kahvaltısının ardından  kişisel aktivite ve alışverişleriniz için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Nice & Cannes & Monaco & Monte Carlo turu (90 Euro). Turumuz Cannes gezisi ile başlıyor, daha sonra Nice şehrinin ünlü sahil şeridi Promenade des Angleis ile devam ediyor. Eski Nice bölgesi, Massena Meydanı, Çicek Pazarı, Adliye Sarayı görülecektir. Sonrasında ise Cannes ve Cote d’Azur bölgesinin en güzel koy ve burunları, en güzel yamaçları gezilerek Monaco prensliğine varıyor, saray ve çevresini gezdikten sonra akşam lüks ve ihtişamın odak noktası Monte Carlo’ya geçiyoruz. Farklı güzellikler görülerek Cenova otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

7.Gün                    CENOVA– VENEDİK

Sabah kahvaltısının ardından Venedik’e hareket. Arzu eden misafirlerimiz yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan öğle yemekli  Verona & Sirmione Köyü & Garda Gölü turuna katılabilirler (25 Euro). Gezimizin ardından Venedik’e hareket. Varışımıza istinaden Venedik şehir turu. Bu güzel şehirde bulunan kanallar ve köprülerden geçerek San Marco Meydanı ve San Marco Kilisesi, Dükler Sarayı, Rialto Köprüsü, Çan ve Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu bitiminde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Gondol turuna katılabilirler (25 Euro). Geceleme otelinizde.

8.Gün                     VENEDİK – İSTANBUL– İZMİR

Sabah erken alınacak kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra İtalya Alp Köyü  turuna katılabilirler (45 Euro). Şarap, bal ve peynirleri ile ünlü olan İtalya Alp köyü gezimiz sonrası havaalanına transfer. Türk Havayollarının TK 1872 sefer sayılı uçağı ile 14:20’de İstanbul’a hareket ve 17:45’te varış. Ardından Türk Havayolları’nın  TK2340 seferi ile saat 20:00’da İzmir’e hareket, saat 21:15’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 
Kaçamak Turizm

Kaçamak Turizm

Adres : Atatürk mah. 24. sk. No:1/1 Tan İş Merkezi (İş Bankası arkası) Salihli - Manisa

Telefon : 0 236 713 60 00

E-Mail : info@kacamakturizm.com

YORUMLAR
Yorum Yapılmadı
Yorum Yap