Kordelya Travel Teklif Al

Baştan Sona Büyük Britanya Adası
1349 €
(ZAMANI GEÇMİŞTİR)

15/08/2018 - 25/08/2018
0 0
1. Gün: 15/05/2018 - İzmir - Londra

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış hatlar terminali önünde buluşuyoruz ve Londra’ya doğru hareket ediyoruz. Londra’ya varışımızın ardından panoramik gerçekleştireceğimiz Londra şehir turunda Big Ben, Westminster Sarayı, Westminster Köprüsü, Westminster Abbey ve British müzesi bulunmaktadır. Gezimizi tamamladıktan sonra Londra'da bulunan otelimize yerleşiyoruz...


2. Gün: 16 /05/2018 - Londra

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Londra şehir turumuza Buckingham Sarayı, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, London Eye ve Hyde Park ile devam ediyoruz. Turumuzun ardından geceyi geçireceğimiz Londra'da bulunan otelimize geri dönüyoruz.


3. Gün: 17/05/2018 - Liverpool

Londra'da konakladığımız otelimizde aldığımız kahvaltımızın ardından Liverpool'da gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turumuzda Beatles müzesi, Liverpool Katedrali, Albert Dock, Dünya Müzesi ve Alfield Stadyumu göreceğimiz yerler arasındadır. Geceyi geçirmek için Liverpool'da bulunan otelimize yerleşiyoruz.


4. Gün: 18/05/2018 - Dublin

Otelimizde aldığımız sabah kahvaltısının ardından Galler’in liman kasabası olan Holyhead’dan, feribotla İrlanda’nın başkenti olan Dublin’e dört saatlik tatlı bir deniz yolculuğu yapmak için hareket ediyoruz. Dublin* panoramik şehir gezimizde Trinity College, St. Patrick’s Katedrali, Dublin Kalesi ve şehir merkezinde geyikleriyle ünlü doğal park Phoenix Park göreceğimiz yerler arasında... Ayrıca arzu ederseniz sahip olduğunuz serbest zamanda şehir merkezinde bulunan dükkanlarda dünyaca ünlü İrlanda Viskilerinin tadımlarını yapabilirsiniz. Turumuzun ardından otelimize yerleşiyoruz. Konaklama otelimizde... * Dublin’de para birimi Euro’dur.


5. Gün: 19/05/2018 - Belfast

Sabah kahvaltımızın ardından ayrıldığımız İrlanda’nın başkenti Dublin’den Dünyaca ünlü Titanik gemisinin yapıldığı Kuzey İrlanda’nın Başkenti Belfast gezimizde Katedral Meydanı, idare binası, Opera binası ve Belfast kalesi göreceğimiz yerler arasından. Konaklama otelimizde...


6. Gün: 20/05/2018 - Glasgow

Belfast’da konakladığımız otelimizde aldığımız kahvaltımızın ardından Belfast’dan, feribotla İskoçya’nın en büyük şehri olan Glasgow’a 2,5 saatlik tatlı bir deniz yolculuğu yapmak için hareket ediyoruz. Öğleden sonra galerileri, dükkan ve müzeleriyle ünlü Büyük Britanya’nın en geniş İskoç mirasına sahip şehri Glasgow’u panoramik olarak görme imkanı buluyoruz. Gezi sonrası otelimize transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.


7. Gün: 21/05/2018 - Edinburgh

Sabah kahvaltımızın ardından İskoçya’nın başkenti Edinburgh’a doğru hareket ediyoruz ve öncelikle Harry Potter efsanesinin doğduğu ve Dünya’nın önünde en çok fotoğraf çekilen kafesi ünvanını taşıyan The Elephant House Coffee’yi ziyaret ediyoruz. Edinburgh Şatosu, Edinburgh Üniversitesi ve Edinburgh Kalesi* ziyaretlerimizi yapıyoruz. Ardından özellikle kaşmir ürünleri ile meşhur olan alış veriş caddesi Royal Mile’ı geziyoruz. Akşam üzeri ise Edinburg İskoçeğlencesine davetlisiniz. Sonrasında konaklama otelimizde... *Edinburgh İskoç gecesi eğlencesi (60 pound) ve Edinurgh Kalesi ziyareti (18 pound) ekstra ücrete tabidir.


8. Gün: 22/05/2018 - Yorkshire - Manchester

Edinburgh’da konakladığımız otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından. Yorkshire şehrinde Büyük Britanya’nın demiryolu tarihini anlatan ve o filmlerdeki renkli ve tarihi vagonları görebileceğiniz Demiryolu Müzesi ve Büyüleyici Yorkshire Katedrali ziyaretlerimizin ardından Ortaçağ'ın büyülü atmosferini yakalayacağımız Yorkshire sokaklarında alışveriş için mola veriyoruz. Ardından İngiltere'nin sanayi şehri Manchester'a doğru hareket ediyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Manchester Katedrali, Manchester United Stadyumu, Sanat Galerisi, Çin Mahallesi bulunmaktadır. Gece konaklamamız Manchester'da bulunan otelimizde.


9. Gün: 23/05/2018 - Birmingham

Edinburgh’da konakladığımız otelimizde aldığımız kahvaltımızın ardından Birmingham’a doğru yola çıkıyoruz. Birmingham’da ilk durağımız; Dünya’nın en popüler ve en iyi konser alanlarından biri olan Symphony Hall & Town Hall’ı ziyaret ediyoruz. Rezervasyon yaptırdığımız takdirde bu muhteşem atmosferde konser dinleme şansını yakalayabiliyoruz.*. 2. Durağımız olan 2016 yılında Dünya’nın en iyi burger restoranı olarak ödül alan el yapımı hamburgerleri ile ünlü Handmade Burger C adlı restoranı ziyaret ediyoruz. Bu enfes ziyafet sonrasında otelimize yerleşiyoruz ve serbest zaman. Konaklama Birmingham otelimizde... * Konser ekstra ücrete tabidir.


10. Gün: 24/05/2018 - Londra

Birmingham’da konakladığımız otelimizde aldığımız kahvaltımızın ardından İngiltere’nin başkenti Londra’ya dönerken Oxford şehrine uğruyoruz. Panoramik şehir turumuzda göreceğimiz yerler arasında Oxford Üniversitesi, Oxford botanik bahçesi, Christ Klisesi (Harry Potter filmindeki klise) bulunmaktadır. Turumuzun son günü Oxford caddesinde alışveriş için siz değerli misafirlerimiz vereceğimiz serbest zamanın ardından otelimize yerleşiyoruz. Konaklama otelimizde...


11. Gün: 25/05/2018 - İzmir'e Dönüş

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyoruz ve uçuş saatimize göre vereceğimiz serbest zamanın sonrasında ülkemize dönüş için havaalanına doğru hareket ediyoruz.


Kordelya Travel

Kordelya Travel

Adres : Girne Bulvarı 54/A Karşıyaka / İZMiR

Telefon : 0 232 3232532

E-Mail : info@izmirturlar.com

YORUMLAR
Yorum Yapılmadı
Yorum Yap