Tiamo Tour Teklif Al

BÜYÜK İSPANYA-İZMİR ÇIKIŞLI TUR
699 €
(ZAMANI GEÇMİŞTİR)

06/04/2016 - 13/04/2016
0 24

1. GÜN: İZMİR – İSTANBUL – VALENCIA – BARCELONA

Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde THY kontuarında saat 04.30’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK2307 sefer sayılı uçuşu ile saat 07:00’de İstanbul’a hareket, saat 08:05’te İstanbul’a varışın ardından Türk Havayolları’nın TK 1301 sefer sayılı uçağı ile saat 10.10’da Valencia’ya hareket. Yerel saat ile 13.05’de varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Valencia şehir turu. Görülecek yerler arasında Gotik Katedral, Micalet Çan Kulesi ,15. y.y. da takasla alışveriş yapılan Lonja Market, eski market alanı ve portakallarıyla ünlü meyve bahçeleri bulunmaktadır. Tur sonrası Barcelona’ya transfer. Varışımıza istinaden otele yerleşme. Geceleme otelimizde.

2. GÜN: BARCELONA

Sabah kahvaltısı sonrası panoramik Barcelona şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla Caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, La Sagrada Familia Kilisesi, olimpiyat tesislerinin bulunduğu Mont Juic Tepesi, Plaza De Espana bulunmaktadır. Şehir turu sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Gerona & Figueras turuna (65 Euro) katılma imkanı. Gerona & Figueras turumuzda orta çağdan kalma mimari yapılarıyla Gerona şehri, büyük katedrali ve Yahudi mahallesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Tur sonrası otelinize transfer. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Flamenco Gecesi’ne katılma imkanı (55 Euro). Geceleme otelinizde.

3. GÜN: BARCELONA

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Andorra Alışveriş & Montserrat turuna (80 Euro) veya Güney Fransa (Perpignan & Colliure) turuna (80 Euro) katılma imkânı. Barcelona’nın Kuzeyinde Fransa ve İspanya sınırında Pirene Dağları'nın zirvesinde bulunan küçük prenslik, bölgenin en iyi kayak merkezlerine sahip. Alışveriş meraklılarınca vergi sistemi olmadığı için bir alışveriş cenneti olarak kabul edilen ülkede özellikle elektronik eşya, parfüm ve spor malzemelerini ucuza almak mümkün. Ayrıca gezimizde bir diğer noktamız ise Barcelona Şehri'ni ve Akdeniz'i tepeden gören, Barcelona'nın Sümelası olan Montserrat’a çıkıyoruz. Eskiden sadece keşişlerin tırmanıp münzevi bir hayat yaşadıkları bu zirve şimdilerde bir hac merkezi olarak ziyaret ediliyor ve dağın eteklerinde yaşayan köylüler her gün kendi çiftliklerinden elde ettikleri peynir bal vs. ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sunuyorlar. Buradan şehrin ve Akdeniz'in muhteşem manzarasına bakmaya doyamayacaksınız. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

4. GÜN: BARCELONA – ZARAGOZA – BILBAO

Sabah kahvaltısı sonrası özel otobüsümüzle Madrid’e hareket. Yol üzerinde Zaragoza turu. Bu güzel şehri gezip öğle yemeği molası verdikten sonra Bilbao’ya hareket. Bilbao’ya varışımızın ardından panoramik şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında Plaza Nueva, Katedral, Güzel Sanatlar Müzesi, Guggenheim Müzesi ve Belediye Sarayı bulunmaktadır. Turumuz sonrası otele yerleşme. Geceleme otelinizde.

5. GÜN: BILBAO

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra tam gün San Sebastian & Pamplona & Biarritz turuna (70 Euro) katılma imkanı. Plaza de la Constitucion, Santa Maria del Coro Kilisesi, La Concha Plajı ve kırmızı tişörtlü gençlerin boğalarla birlikte dar sokaklarda koşması ile ünlenen ve geçmişi çok eskilere dayanan San Fermin Festivali’nin yapıldığı Pamplona ile III. Napolyon’un eşi için yaptırdığı yazlık saray ile ünlenmiş Bask bölgesinin şirin sahil kenti Biarritz görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Bilboa’ya dönüş. Geceleme otelinizde.

6. GÜN: BILBAO – BURGOS – MADRID

Sabah kahvaltısının ardından Madrid’e hareket. Yol üzerinde Burgos şehir turu. Castilla-Leon Krallığı’nın 5 y.y. boyunca başkenti olmuş Burgos’ta şehir turumuzda  Unesco Dünya Kültür Miras Listesi’nde yer alan Burgos Katedrali, Las Huelgas Manastırı ve Plaza del Mercado görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Madrid’e varış ve şehir turu. Görülecek yerler arasında Puerto del Sol, Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, boğa güreşi arenası, Gran Via, Plaza de Espana, Kraliyet Sarayı, Puerto de Alcala bulunmaktadır. Şehir turu sonrası otelinize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz için ekstra düzenlenecek olan Madrid Gece Turu (25 Euro). Geceleme otelinizde.

7. GÜN: MADRID

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Toledo turuna (50 Euro) katılma imkanı. 15 y.y.’a kadar Müslüman, Yahudi ve Hıristiyanların bir arada barış içinde barındığı, UNESCO tarafından açık hava müzesi ve kültür şehri ilan edilen UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’nde yer alan Toledo’da, dünyanın en zengin katedrallerinden biri olan ve içerisinde ünlü ressam El Greco’nun orijinal tablolarının da bulunduğu Toledo Katedrali, San Juan de Los Reyes Catolicos Manastırı, San Martin Köprüsü, Damasquinos (Şam İşi) altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkanlar ile Toledo’nun en eski sinagogu görülecek ve 15. & 16 y.y Arabesk ve Batı mimari değerleri arasında güzel bir gün geçireceksiniz. Tur sonrası otele dönüş. Geceleme otelinizde.

8. GÜN: MADRID – VALENCIA – İSTANBUL – İZMİR

Sabah erken saatlerde Valencia Havalimanı’na hareket. Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Havayolları’nın TK 1302 sefer sayılı uçağı ile saat 13.55’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18.40’ta İstanbul’a varış ve aktarma için Türk Havayolları’nın
TK2340 sayılı uçuşu ile saat 21:00’de İzmir’e hareket , saat 22:05’te İzmir’e varış ve turumuzun sonu.


Tiamo Tour

Tiamo Tour

Adres : Gaziosmanpaşa Bulvarı No: 6/A (Swissotel Grand Efes Karşısı) Alsancak-İzmir Çankaya İzmir

Telefon : 0 232 446 50 60

E-Mail : info@tiamotur.com.tr

YORUMLAR
Yorum Yapılmadı
Yorum Yap