Yılcan Turizm Teklif Al

İtalya Turu (Otobüslü)
850 €
(ZAMANI GEÇMİŞTİR)

12/08/2017 - 18/08/2017
0 0
1.Gun BANDIRMA-BALIKESİR-İSTANBUL - NAPOLİ - ROMA

Gece 20.00 da Bandırma Cumhuriyet meydanından Saat 21.30 da Balıkesir Kurtdereli kapalı spor salonu önünden hareket Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Turk Hava Yolları  tarifeli seferi ile saat 09.30 da Napoli ye ucuş. Napoli’ye varış ve havalimanında bizleri bekleyen ozel otobusumuz ile İtalya nın egzotik & romantik liman kentlerinden biri olan Napoli gezisi ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak duzenlenecek olan Pompeii turuna katılabilirler (55 Euro). Dunya uzerinde 2000 yıl oncesinden bu yana olduğu gibi kalabilen yegane antik şehirlerden biri olan Pompei, Vezuv yanar dağının getirdiği camur ve kuller altında kalmış olup, taşlaşmış gibi gozuken insanları gorebileceğiniz tek şehirdir. Tur sonrası Roma ya hareket ve otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

2.Gun ROMA

Sabah kahvaltısının ardından panoramik Roma şehir turu. Turumuzda Vatikan ve San Pietro Katedrali, Colosseo, Roma Forumu, Venedik meydanı, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk ceşmesi (Fontana di Trevi) ve İspanyol Merdivenleri (Piazza di Spagna) gorulecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak duzenleyeceği Outlet ve Goller Bolgesi (Castel Gandolfo-Nemi) turuna katılabilirler (45 Euro). Papaların yaz donemlerinde yaşadığı doğal guzelliklerin olduğu bolge ve surekli yaşamak isteyeceğiniz, dağ cileği ile unlu Nemi gezildikten sonra İtalya nın en unlu outlet bolgesinde serbest zaman. Tur sonrasında otelimize veya tercihen Roma kent merkezine transfer ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz akşam Roma Gece Turuna (25 Euro) veya Antik Roma tarzı yemekli,  Geceleme otelinizde.

3.Gun ROMA - PERUGİA - FLORANSA

Sabah kahvaltısının ardından Perugia ya hareket ediyoruz. Varışımızı takiben panoramik şehir turu. Gezimizde Palazzo Priori, Rocca Paolina Kalesi, Maggiore Ceşmesi ve Etrusk Kemeri gorulecek yerler arasındadır. Tur sonrası Floransa ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Arzu eden misafirlerimiz guzergah uzerinde ekstra olarak duzenlenecek olan Arezzo turuna katılabilirler (35 Euro). Turumuzda Belediye Sarayı, Casa dei Lappoli, Arezzo Katedrali, Tarihi surlar, Duido Monaco heykeli ve Santa Maria della Pieve kilisesi gorulecek yerler arasındadır. Gezi ardından Floransa ya varış ve panoramik şehir turu. Turumuzda Arno Nehri, Ponte Vecchio koprusu, San Giovanni Battista, Vaftizhane, Santa Maria del Fiore Katedrali (Duomo) ve Signoria Sarayı gorulecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Montecatini deki otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

4.Gun FLORANSA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak duzenleyeceği Pisa & Portofino (80 Euro) turuna katılabilirler. Turumuzda Pisa Kulesi ve Miracoli Meydanı goruldukten sonra şarkılara konu olan dunyaca unlu Portofino kasabasına tekne ile gidilecektir. Milli park icinde yeralan bu kucuk beldeye doyamayacaksınız. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelinizde.

5.Gun FLORANSA - SAN MARİNO - VENEDİK

Sabah kahvaltısının ardından Avrupa nın beş mikro devletinden biri olan San Marino ya hareket ediyor ve Dunyanın suregelen en eski devletlerinden biri olan San Marino ‘yu ziyaret ediyoruz. Tur sonrası Venedik e varış ve panoramik şehir turu.

Turumuzda San Marco Meydanı ve Kilisesi, Tovbe Koprusu, Rialto Koprusu, Dukler Sarayı, Can ve Saat Kulesi, Aziz Giorgio Maggiore Kilisesi ve Buyuk Kanal gorulecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından rehberimizin ekstra olarak duzenleyeceği Venedik in sembolu olan Gondol turu (25 Euro). Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

6.Gun VENEDİK

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek olan Verona-Garda golu turuna katılma imkanı (50€). Turumuzda Tarihteki en buyuk aşk hikayesine konu olmuş Romeo&Julietin evi, Kuzey İtalya daki goller bolgesinin en guzel orneklerden Garda golu gorulecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele donuş ve geceleme.

7.Gun VENEDİK - MİLANO

Sabah kahvaltısının ardından Milano ya hareket. Arzu eden misafirlerimiz guzergah uzerinde ekstra olarak duzenlenecek olan Como Golu turuna katılabilirler (50 Euro). Turumuzda Milano dan yalnızca 45 dakika mesafede bulunan, Alpler in eteklerine sıkışmış sakin ince ve uzun bir gol olan Como Golu buzul erozyonları sonucunda şekillenmiş. Hem yukarısında Alpler in hem de aşağısında varlıklı ve şirin Como ve Lecco kasabalarının guzel manzaralarına sahip Como da, Piazza Cavour, 14. Yuzyıl dan kalma Duoma goreceklerimiz arasında. Como nun ardından Milano ya varış ve panoramik şehir turu. Turumuzda Duomo katedrali, Fortezza kalesi, La galleria ve dunyaca unlu moda markaların bulunduğu luks cadde ve sokaklar gorulecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

8.Gun VENEDİK - TORİNO - İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Ucak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Turk Hava Yollarının tarifeli seferi ile İstanbul a İstanbul Atatürk hava limanında bizi bekleyen otobüsümüzle Önce Balıkesir sonrasında Bandırma’dan misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz varış ve turumuzun sonu.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
Gidiş Dönüş Ekonomik Sınıf Uçak Bileti
Yurtiçi Tüm Transferler
7 Gece 3 ve 4 yıldızlı otellerde oda kahvaltı konaklama
Otellerde alınan 7 kahvaltı
Türkçe rehberlik hizmeti
Programda belirtilen Panoramik Turlar
Şehir vergileri
Tüm Transferler
1618 Sayılı sigorta
ÜCRETE DAHİL OLMAYA HİZMETLER
Müze ve Ören Yerleri girişleri
Shengen vizesi 130 Eur
Yurtdışı çıkış harcı 15 TL
Kişisel Harcamalar
Opsiyonel Turlar
Yılcan Turizm

Yılcan Turizm

Adres : Hükümet Cad. No:5/A Bandırma Eski Kuyumcular Mahallesi Atalar Caddesi Çoban İş Merkesi D2 Balıkesir

Telefon : 0 266 713 20 04

E-Mail : iletisim@yilcanturizm.com

YORUMLAR
Yorum Yapılmadı
Yorum Yap