İzmirTurTatil

izmirde yılbaşı kim nerede sahne alıyor?

0 49

İzmir'deki tatilcinin ve eğlence dünyasının sektör temsilcileriyle buluşma adresi, İzmirturtatil.com, Yılbaşında 2015’e veda etmek ve 2016’ya “merhaba” demek istiyenler için,  tur ve eğlence seçeneklerinden oluşan yılbaşı eğlence rehberini açıkladı.


TİAMO İLE ZENGİN EĞLENCE SEÇENEKLERİ

Sanatçı Serkan Kaya, Tiamo Tur organizasyonuyla 31 Aralık Perşembe Günü Karşıyaka Best Western Premier Otel’de sevenleriyle buluşuyor.Tepecik Senfoni Orkestrası ve Mezdeke Show İle başlayacak Gala Yemekli gecede Limitsiz Yerli İçki ikramı var. 199 liradan başlayan fiyatlarla bu muhteşem geceyi yaşama şansınız var.
 
Şarkıcı Altay ve Derya Uluğ ise, yine Tiamo Tur organizasyonuyla 31 Aralık’ta İzmir Kaya Thermal Otel’de sevenleriyle buluşacak. Limitsiz yerli içkili ve gala yemekli bu muhteşem geceyi 199 liraya izleme fırsatı orada duruyor!
Ben “ALDO ile eğleneceğim” diyenlerdenseniz, yine Tiamo Tur’un rotasında yine Kaya Thermal Otel Roof Venüs Salonu’nda 129 liradan başlayan fiyatlarla yerinizi alabilirsiniz.  Gala Yemeği ve Limitsiz yerli içki eğlencenizin damak tadı olacak.

FMA TRAVEL’İN DAVETİ GÜNEY’E

Balın bademin tadıyla 2016’ya giriş yapmak isteyenlere,  FMA TRAVEL  2 günlük tur olan Dalyan ve Marmaris 5* Blue Bay Platınum Hotel'de yılbaşı balosu 399 liradan başlayan fiyatlarla eğlence harmanı bir paket öneriyor. Limitsiz içkili gala yemeğinin yanı sıra, gezi rotalarıyla yeni yılın “gezgince” geçmesine adım atma daveti bu pakette.

Yeni yıla doğa ile iç içe  girmek isteyenler için Kuşadası'nda  4* Derici Hotel'de limitsiz içkili gala yemeği eşsiz bir yılbaşı balosu sizleri bekliyor. Şirince Köyü ve çevre gezilerininde dahil olduğu bu paket programı kaçırmamanızı öneriyoruz.


ESCAN TUR’DAN DENİZLİ KARAHAYIT “MERHABASI”

5 yıldızlı Lycus River Thermal & Spa Hotel’de Yılbaşı Galası ise, Escan Tur’un üç günlük Denizli paketi eşliğinde, yeni yıla dinlenerek girme seçeneği arayanlar için bulunmaz fırsat. Pamukkale Karahayıt’ta bulunan Lycus River Thermal Hotel’in termal havuzu, saunası, Türk hamamı ve SPA merkezi sizi bekliyor. Son gün Buldan Alışveriş Cenneti ziyareti, yeni yıl hediyelerinde fark yaratmak isteyenlere “Buldan bezi”nden yapılmış ürünlerden satın alma kapısını aralıyor.
 
ETC TUR İLE,  İZMİR’E TEPEDEN BAKIN!
 
Ezo, ETC TUR’un Hilton İzmir’deki organizasyonu ve Mezdeke Show görsel şöleniyle kişi başı 199 liraya gala yemekli ve limitsiz yerli içkili bir seçenek olarak “2016’ya İzmir’e tepeden bakarak girme” ayrıcalığını ayağınıza getiriyor.
 
MARMARİS’TE “PASTORAL” BİR YILSONU
 
“Ver elini Marmaris” diyenlerdenseniz, D Resort Grand Azur’da Pastoral Tur’un deneyimiyle tam pansiyon plus konaklama bir seçenek olabilir. Üstelik 0-12 yaş ücretsiz. Giriş günü öğle yemeği ve ikramlı beş çayı, damağınızda tat bırakacak. 1 Ocak’ta Brunch Keyfi, Spa, Sauna, Fitness Center;  yeni yıla konforlu başlangıç arayanlara hem de İzmir-Marmaris-İzmir Transfer İmkanıyla. Tek gece 309 lira, iki gece 449 lira, üç gece 579 liradan başlayan fiyatlarla.
 
KAMTUR SELÇUK’A ÇAĞIRIYOR!

Selçuk’ta dört yıldızlı Hitit Otel’de Yılbaşı Balosu, Kamtur’un 1 gece konaklama, limitsiz yerli alkollü ve alkolsüz içecek ve zengin yemek menüsü ile konuklarını bekliyor. Sadece bunlar mı, hayır! Fasıl, Grup 78, Aşuk Maşuk Show, Geleneksel Yılbaşı Dansözü, Zenne, Çocuk Balosu, Sürprizler… 199 liradan başlayan fiyat seçenekleriyle.


İzmirTurTatil

İzmirTurTatil

Adres : Turkey

Telefon :

E-Mail : info@izmirturtatil.com

YORUMLAR
Yorum Yapılmadı
Yorum Yap