Örenay Manisa Kebabı Teklif Al

YOLUNUZUN ÜSTÜNDEKİ LEZZET ÖRENAY RESTAURANT

0 59

1974 yılından bu yana lezzeti ve hizmet kalitesiyle adından söz ettiren Örenay Cafe&Restaurant, damaklarda unutulmaz bir tat bırakan Manisa kebabı ve zengin kahvaltı mönüsüyle sizleri bekliyor.

Etlerimizin yüzde 95 dana eti, yüzde 5 koyun eti karışımından hazırlanıyor ve baharat olarak sadece doğal deniz tuzu kullanılıyor. Zengin kahvaltı mönümüzle de fark yaratıyoruz. Dört bir yanı orman ve yeşilliklerle çevrili olan mekanda kahvaltı yapmanın keyfi bir başka. Sabah 07.00'den gece 24.00'e kadar servis sunuyoruz ve özellikle hafta sonları ailesiyle birlikte keyifli bir gün geçirmek isteyenler için oldukça ideal olan mekan otopark sorunu da yaşanmıyor. Yaklaşık 55 çeşit ürünün sunulduğu kahvaltı mönünüsü ile siz değerli ziyaretçilerimize eşsiz bir lezzet yelpazesi sunuyoruz. Ayrıca vejetaryen ve diyet kahvaltı mönülerimizle de herkesin damak tadına hitap etmeye çalışıyoruz.

Ayrıca kendi ürettiğimiz reçel, çemen, lorlu peynir, tulum ve teneke peyniri de günlük ve taze olarak siz değerli müşterilerimize satın alma imkanı da sunuyoruz.   

TEL : 0236 2867106


Örenay Manisa Kebabı

Örenay Manisa Kebabı

Adres : Veziroğlu Mah. 1. Sokak No: 3/A Şehzadeler/Manisa

Telefon : 0236 2867106

E-Mail : info@orenay.com.tr

YORUMLAR
Yorum Yapılmadı
Yorum Yap