Alsancak Turizm Teklif Al

AMSTERDAM TURU
449 €
(ZAMANI GEÇMİŞTİR)

17/08/2017 - 20/08/2017
0 0

İSTANBUL - AMSTERDAM

Pegasus  Havalimanı Dış Hatlar Terminali Touristica kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 08:30'da buluşma. Pegasus   Hava Yollarının PC 1253 sefer sayılı tarifeli uçağı ile  saat 11:05'de Amsterdam’a  hareket ediyoruz. Yerel saat ile 14:10’da varış ve havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile gezimize panoramik olarak gerçekleştireceğimiz Amsterdam şehir turumuza başlıyoruz. Öncelikle tarihi şehir meydanı olan Dam Meydanını ve 2. Dünya savaşı kurbanlarını anmak için dikilen Ulusal anıtı, Amsterdam’ın en çarpıcı yapılarından biri olan Kraliyet Sarayını görüyoruz. Amsterdam'ın açık ve hoş görü kültürünün bir sembolü haline gelmiş olan coffee shoplarıyla ünlü Kırmızı Fener Sokağını ve Çiçek Pazarını geziyoruz. Şehir turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Tekne turuna katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz. Odalarımıza yerleşme ve dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Tekne Turu :  20 Euro ( Kişi Başı)

AMSTERDAM

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından kişisel gezileriniz ve alışveriş için serbest gün. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan yarım günlük  Marken & Volendam Turuna katılabilirler. Misafirlerimizle, 200 yıldır hiç değişmemiş lokal ahşap evleriyle ve yaşayan insanlarıyla bir yarım ada olan eski balıkçı kasabası Marken’de yürüyüş yapıyoruz. Bu küçük balıkçı kasabalarında etnik Hollanda kültürünü ve geleneklerini keşfedebileceğimiz Marken & Volendam turumuzu gerçekleştireceğiz. Volendam’da Hollanda’nın meşhur Gouda peynirlerinin yapımını görmeye bir peynir fabrikasına gidiyoruz. Ayrıca yine Hollanda’nın simgelerinden olan Klompen adı verilen tahta ayakkabıları da burada görebileceğiz. 20. yy’da Picasso, Renoir gibi artistleri kendine çeken 14.yy sonrası balıkçıların yerleştiği bu güzel tipik kasabamızı ziyaret ederken Hollanda’nın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkanı buluyoruz. Öğleden sonra dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Grand Holland Turuna katılabilirler. Bu turumuzda Hollanda’nın ikinci büyük şehri ve dünyanın en büyük limanı olan Rotterdam’ı göreceğiz. Şehir, II.Dünya Savaşındaki bombalama sonrası yeniden inşa edilmiştir. Görkemli, büyüleyici ve çağdaş mimarisiyle göz kamaştıran şehirde Erasmus köprüsünü göreceğiz. Mavi seramikleriyle ünlü ve Hollanda’nın meşhur Barok Ressamı Vermeer’in yaşadığı şehir olan Delft’i ziyaret ediyoruz. Son olarak ise Hollanda’nın siyasi ve idari başkenti olma özelliği taşıyan Lahey kentine yolculuğa çıkacağız. Birçok önemli yapının da kavuştuğu nokta olan Plein meydanından şehri panoramik olarak görme şansı ve Kraliçe sarayında fotoğraf molası. (Trafik yoğunluğuna göre Delft veya Rotterdam’dan biri programdan çıkarılabilir)Turumuzun ardından otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde. 
Marken & Volendam Turu : 45 Euro ( Kişi Başı)
Marken & Volendam Turu ve Grand Holland Turu : 100 Euro ( Kişi Başı)

AMSTERDAM

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından kişisel gezileriniz ve alışveriş için serbest gün. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Orta çağ kenti Gent-Brugge Turunu yapıyoruz. İlk durağımız, Orta çağda Kuzey Avrupa’nın en büyük ve en zengin şehirlerinden olan Gent. Ardından dantel ve goblenleri ile ünlü şirin orta çağ kenti olan Brugge’e giderek, pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini görüp, şehrin enfes manzarasını fotoğraflama fırsatı bulacağız. Turumuzun ardından otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde. 
Gent - Brugge Turu : 100 Euro ( Kişi Başı)

AMSTERDAM - İSTANBUL

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte otelde buluşmamızın ardından otobüsümüz ile Amsterdam Havalimanı'na transfer oluyoruz. Check in işlemleri sonrası Pegasus Havayolları’nın PC 1254 tarifeli seferi ile saat 15:00' da İstanbul'a hareket ediyoruz. Türkiye saati ile saat 19:50'de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na varış ve turumuzun sonu.


Dikkat: Ekstra turların gerçekleşebilmesi için minimum katılımcı sayısı sağlanmak durumundadır. Gerekli katılımcı sayısı sağlanamadığı durumlarda katılımcı sayısına göre ekstra tur fiyatları revize edilerek sunulabilir. Misafirlerimiz herhangi bir turun organize edilmediği günlerde bireysel olarak gezilerini yapabilirler. Rehberlik ve araç hizmetleri, sadece transferler, şehir turu ve ekstra turlar için planlanmaktadır.

Touristica, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Touristica sorumlu tutulamaz.

Önemli not;
Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.

Alsancak Turizm

Alsancak Turizm

Adres : Gazi Osman Paşa Blv No : 3 Yeni Asır İş Hanı 3/D Alsancak/İZMİR

Telefon : 0 232 425 22 06

E-Mail : info@alsancakturizm.com

YORUMLAR
Yorum Yapılmadı
Yorum Yap