Pagos Travel Teklif Al

Avustralya&Yeni Zelanda / Melbourne(2)-Auckland(3)-Sydney(3)
3597 €
(ZAMANI GEÇMİŞTİR)

25/08/2017 - 04/09/2017
0 0

1. GÜN: İSTANBUL-AKTARMA NOKTASI

Dış hatlar terminalinde bulunan Setur deskinde Setur görevlisi ve rehberiniz ile buluşma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından aktarma noktasına hareket. (Uçak yolculuğu yaklaşık 4 saat sürmektedir.) Geceleme uçakta.

2. GÜN: AKTARMA NOKTASI-MELBOURNE

Rahat bir yolculuğun ardından aktarma noktasına varış. Kısa bir bekleyişin ardından Melbourne'a hareket ve geceleme uçakta. Yaklaşık 18 saat süren uzun bir yolculuğun ardından Melbourne'e varış. Varışa istinaden özel otobüsümüz ile otele transfer ve geceleme otelde.

3. GÜN: MELBOURNE

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından yapılacak olan panoramik Melborne şehir turunda görülecek yerler arasında Melbourne Belediye Binası, eski liman, gotik tarzda inşa edilmiş İngiliz Kiliseleri, 1915-1918 arası Çanakkale savaşında ölen askerlerin anısına yapılan meçhul asker anıtı ve şehir içindeki park bulunmaktadır. Öğleden sonra serbest zaman. Geceleme otelde.

4. GÜN: MELBOURNE "SERBEST GÜN veya SOVEREIGN HILL EKSTRA TURU"

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin çoğunluk sağlandığı takdirde ekstra olarak düzenleyeceği, şehirden yaklaşık 1 saatlik mesafedeki Ballarat eski Altın Madeni kasabasına gidecek, burada orjinal hali ile kasabanın günlük yaşantısına kapılıp kendinizi 100 yıl öncesinde bulucaksınız ve hatta sizde altın aramalarına katılıp altın bulmaya hazırsanız sürprizlerle dolu bir tur sizleri bekliyor. Altın müzesi ile muhteşem Soverign Hill altın madeni kasabasını doyasıya gezme imkanımız olacak. Öğle yemeği tur esnasında alınacaktır. Turun ardından otele dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelde.

5. GÜN: MELBOURNE-AUCKLAND

Breakfast box şeklinde alınacak kahvaltı sonrasında odalar boşaltılacak ve havalimanına hareket edilecektir. Yerel havayolları ile Auckland'a hareket. Keyifli bir yolculuğun ardından Auckland'a varış (Uçak yolculuğu yaklaşık 3,5 saat sürmektedir) ve otele transfer. Geceleme otelde.

6. GÜN: AUCKLAND "AUCKLAND ŞEHİR TURU"

Kahvaltının ardından panoramik şehir turu. Gezimiz esnasında Auckland Limanı ve Köprüsü, Şehir Katedrali, Marina, Üniversite Binası, Auckland Müzesi, Mission Point Bölgesi, şehrin tam içinde bulunan Eden Yanardağı, Parnell Village göreceğimiz yerlerdir. Öğleden sonra serbest zaman. Geceleme otelde.

7. GÜN: AUCKLAND "SERBEST GÜN veya EKSTRA HOBBİT KÖYÜ TURU"

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler düzenlenecek olan ekstra Hobbit Köyü turuna katılabilirler. Yeni Zelandalı Russell Alexander’ın 10 bin koyun otlattığı 48 dekarlık çiftliği. Vadinin kuytusundaki alana serpiştirilen Hobbit mağara evleri, masalsı bacalı kulübeler, yel değirmeni ve yeşillik görenleri adeta büyülüyor... Hobbiton’da bulunan 44 Hobbit evi, filmdeki unutulmaz sahnelerin geçtiği mekanlar, ziyaretçilere unutulmaz anla yaşatıyor. Bu şirin evlere ek olarak, meşhur "Green Dragon Pub" (Yeşil Ejderha Hanı), "Su Değirmeni, "Çift Kemerli Köprü" ve "Party Tree" de köyde bulunan güzellikler arasındadır. Hobbiton’da ki toprağa gömülü şirin evlerin biri hariç hepsi kapalı. Filmin iç mekan çekimleri kapalı stüdyolarda yapılmış. Kapısını açıp girilebilen tek evin içi ise bu günlerde boş. Köyde, en küçük ayrıntı bile gözden kaçırılmadan tüm detaylar büyük bir titizlikle hazırlanmış. Turun ardından otele transfer. Geceleme otelde.

8. GÜN: AUCKLAND-SİDNEY

Otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman ve şehri keşfetme imkanı. Ardından havalimanına transfer ve yerel havayolları ile Sidney'e uçuş. Varışa istinaden otele transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelde.

9. GÜN: SİDNEY "SİDNEY ŞEHİR TURU"

Kahvaltının ardından yapılacak olan panoramik Sidney şehir turumuz esnasında Hyde Park, The Barracks( ilk askerı kışla), Sydney köprüsü, Sydney opera binası ve Bondi Beach görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer ve serbest zaman. Geceleme otelde. Dileyen misafirler için rehberinizin düzenleyeceği ekstra yemekli Sidney körfezinde yemekli tekne turuna katılabilirler. (Müsaitlik doğrultusunda yapılabilecektir.)

10. GÜN: SİDNEY "EKSTRA BLUE MOUNTAINS TURU"

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Blue Mountains turuna katılma imkanı. Bu turda Sydney’in batısına doğru ilerleyeceğimiz yolculuğumuzda Darling limanı, Sydney balık marketi, tarihi Glebe köprüsü, balık Wattle körfezini göreceğiz ve ayrıca özel bir teleferik (dünyanın en yüksek asansör biçiminde yapılmış olan treni ile) ile seksen derecelik bir açıyla Avustralyanın en büyük kanyonun eteklerine inip bu tabi güzellikleri izleyecek, vahşi yaşam parkını gezecek, koalalar, kangurular gibi birçok hayvanı görebilme imkanı. Öğle yemeği tur esnasında alınacaktır. Geceleme otelde.

11. GÜN: SİDNEY-AKTARMA NOKTASI

Breakfast box şeklinde alınacak kahvaltı sonrası rehberinizin size öncesinde bildireceği saatte havalimanına transfer ve aktarma noktasına hareket. Geceleme uçakta. Not: Uçak saatine göre İstanbul'a varış günü aynı gün olabilir. Lütfen uçak detaylarını kontrol ediniz.

12.GÜN: AKTARMA NOKTASI-İSTANBUL

Aktarma noktasına varışı takiben İstanbul'a hareket. Ardından İstanbul Atatürk Havalimanına varış. (Toplam uçak yolculuğu yaklaşık 19 saat sürecektir.) Sizlere vereceğimiz hizmet kalitesini arttırmak adına anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere !


Pagos Travel

Pagos Travel

Adres : Gaziosmanpaşa Bulvarı No:1/N Swissotel Altı İzmir / Alsancak

Telefon : 0 232 445 93 00

E-Mail : info@pagos.com.tr

YORUMLAR
Yorum Yapılmadı
Yorum Yap