Pagos Travel Teklif Al

Doğu Amerika Turu (Miami - Orlando - New York)
2597 €
(ZAMANI GEÇMİŞTİR)

24/06/2017 - 02/07/2017
0 0

1. GÜN: İstanbul(Buluşma Noktası)-Miami

Atatürk Havaalanı Dış Hatlar gidiş Terminali’nde ki Setur havalimanı ofisinde Setur görevlisi ve rehberiniz ile buluşma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından Miami 'ye hareket. Varışın ardından otelimize hareket ve dinlenmeniz için serbest zaman.

2. Gün: Miami “Şehir Keşif Turu sonrası Serbest Gün veya Everglade Bataklık Ekstra Turu"

Miami art decor mimarisi, eğlence hayatı, muhteşem doğası, havasının güzelliği ve plajları ile tam anlamıyla bir turizm cennetidir. Tüm bu güzellikleri rehberimiz eşliğinde tanımaya başlıyoruz. Şehir keşif turumuz sonunda otelimize hareket ve dinlenmeniz için serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek olan EVERGLADES BATAKLIK TURU'na katılabilirler. Bu turda Florida bataklıklarında 5440 km2 ‘ya yayılan bir Milli Park olan Everglades bölgesinde doğal hayatı ve bölgenin ünlü timsahlarını yakından tanıma imkanı buluyoruz.

3. Gün: Miami-Orlando

Otobüsümüzle Orlando ‘ya hareket. Orlando‘da ilk yerleşim küçük bir askeri birlik ile başlayıp, uzay üssünün kurulması ile devam edip en nihayetinde de Walt Disney tarafından Disneyworld ‘ün kurulmasıyla günümüzdeki tam bir eğlence kenti halini almıştır. Yaklaşık 4 saatlik yolculuk sonrası otelimize hareket ve dinlenmeniz için serbest zaman.

4. Gün: Orlando “Serbest Gün veya Magic World Ekstra Turu”

MAGIC WORLD: Walt Disney’in hayal dünyasının muhteşem yapılarla günümüze yansıması. Bu gün hem küçüklerin hem de büyüklerin zihinlerinden asla silinmeyecek.

5. Gün: Orlando “Serbest Gün veya Universal Stüdyoları Ekstra Turu”

UNIVERSAL STUDYOLARI turunda Hollywood filmlerinin çekildiği olağanüstü stüdyoları gezme ve bazı çekim hilelerini görme imkanı bulacaksınız.

6. Gün: Orlando-New York

New York uçuşu için havalimanına hareket. Yaklaşık 4 saatlik bir uçuşun ardından New York'a varış. Ardından otelimize hareket. Dinlenmeniz için serbest zaman.

7. Gün: New York “Şehir Turu ve Özgürlük Heykeli & Rockefeller Center Ekstra Turu”

Sadece Amerika ‘nın değil dünyanın en önemli şehirlerinden biri olan New York 5 ilçeden oluşur. Müzeleri, parkları, alışveriş imkanları, gösteri ve tiyatro sahneleri, gökdelenler vadisiyle gezginleri heyecanlandırır. Otelde alınacak kahvaltının ardından tüm bu atmosferi rehberimiz eşliğinde hissedeceğiniz şehir keşif turumuzu gerçekleştiriyoruz. Dileyen misafirlerimiz için ÖZGÜRLÜK HEYKELİ VE ROCKEFELLER CENTER turumuza katılma imkanı, tekneye bindikten sonra eşsiz bir manzara eşliğinde keyifli bir yolculuk sonrası New York’un ve belki de Amerika’nın en tanınmış simgesi olan Özgürlük Anıtı'nın bulunduğu adayı ziyaret ederek başlıyoruz. Turumuzda ulaşım olarak dünyanın en eski metrolarından biri olan Manhattan Metrosunu kullanacağız. Rockefeller Center'da Top of the Rock Seyir Terasından gökdelenler vadisini kuş bakışı seyredebilme imkanı buluyoruz.

8. Gün: New York “Serbest Gün veya Başkent Washington D.C. Ekstra Turu”

Kahvaltı sonrası serbest zaman veya arzu eden konuklarımıza BAŞKENT WASHINGTON D.C.turu. Yaklaşık 12 saat sürecek olan turumuzda, şehri keşfetme imkanı bulacağız. Amerika Birleşik Devletleri’nin başkentini, Eski Posta Merkezi, Capitol, Beyaz Saray, FBI Binası, Pentagon Binası, Arlington Mezarlığı, Abraham Lincoln Anıtı, Vietnam ve Kore Şehitleri Anıtı gibi önemli yerleri herhangi bir giriş yapılmaksızın fotoğraf molalarıyla ve rehberimizin anlatımıyla keşfediyoruz.

9. Gün: New York-İstanbul

İstanbul uçuşu için havalimanına hareket.Uçak yolculuğumuz gece boyunca sürecektir.

10. Gün: İstanbul

Yaklaşık 10 saatlik yolculuk sonrası İstanbul’a varış. Sizlere vereceğimiz hizmet kalitesini arttırmak adına anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere !


Pagos Travel

Pagos Travel

Adres : Gaziosmanpaşa Bulvarı No:1/N Swissotel Altı İzmir / Alsancak

Telefon : 0 232 445 93 00

E-Mail : info@pagos.com.tr

YORUMLAR
Yorum Yapılmadı
Yorum Yap