FMA Travel Teklif Al

FETHİYE - KAŞ - KEKOVA - SAKLIKENT
249 TL
(ZAMANI GEÇMİŞTİR)

15/09/2017 - 17/09/2017
0 0

1. Gün: SAKLIKENT - ÜÇAĞIZ SAHİLİ - KEKOVA - KAŞ - KALKAN - FETHİYE

CUMA 

Saat 23.00’de Egepark, 23.10’da Bostanlı İskelesi önü, 23.20’de FMA TRAVEL Ofisi önünden, 23.30’da Lozan Atatürk Lisesi önü, 23.40’da Sabancı Kültür Merkezi, 23:50’de Göztepe İskele ve 00.00’de Üçkuyular Shell önünde buluştuktan sonra Kekova, Fethiye ve Dalyan’ın güzelliğini görmek için yolculuğumuza başlıyoruz. 

CUMARTESİ 

Sabah yolda verdiğimiz kahvaltı molasının ardından batık kenti keşfetmek için Kekova’ya doğru yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Akdeniz ile baş başa geçen keyifli bir yolculuğun ardından Üçağız Sahili’ne ulaşıyoruz. Burada arzu eden konuklarımızla gezi teknemize binerek batık şehirleriyle ünlü Kekova’ya doğru mavi yolculuk yapıyoruz. Açık büfe öğle yemeğimizi aldığımız bu keyifli tekne turunun ardından Kekova’nın güzelliklerine veda ederek Akdeniz Sahilleri’ndeki gezimize devam ediyoruz. Öğleden sonra Akdeniz’in en şirin tatil beldesi Kaş’a ulaşıyoruz. Kaş’ın şirin evlerini ve ünlü Antiphellos Lahdi’ni yakından tanıyoruz. Daha sonra Kaş’tan ayrılıyor ve Kalkan üzerinden bir yeryüzü harikası olan Saklıkent’e gidiyoruz. Saklıkent’te geçirdiğimiz keyifli anların ardından Fethiye’de Perdikia Hill Hotel’e yerleşiyor ve limitsiz içecekli akşam yemeğimizi alıyoruz.

 

2. Gün: KAYAKÖY - ÖLÜDENİZ- DALYAN - İZTUZU PLAJI - KAYA MEZARLARI - AKYAKA

PAZAR 

Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılarak dünyaca ünlü Kayaköy’e giderek terk edilmiş Rum evleri arasında gizemli bir gezintiye çıkıyoruz. Kayaköy’ü rehberimiz eşliğinde gezdikten sonra Ölüdeniz’e giderek Belcekız Plajı’nda keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Dalyan’a doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Dalyan’da kanalın manzarasını izleyerek öğle yemeğimizi alıyoruz. Daha sonra kaplumbağalarının yumurta bıraktığı İztuzu Plajı’nı ve Kaya Mezarları’nı yakından görmek isteyen konuklarımızla Dalyan Kanalı’nda rüya gibi bir yolculuk yapıyoruz. Ardından Akyaka’ya doğru gezimizi sürdürüyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan Idyma Antik Kenti kaya mezarlarını görüyoruz. Akyaka’ya geldiğimizde Akyaka Evleri’ni ve şirin sokaklarını geziyoruz. Dileyen konuklarımızla Kadın Azmağı’nda tekne turu yapıyoruz. Tekne turunun ardından Akyaka’ya veda ederek İzmir’e doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde ulaştığımız Çine’de verdiğimiz akşam yemeği molasının ardından İzmir’e ulaşıyoruz. Doğa ve tarihi bir arada yaşadığımız bu eğlence ve dinlence dolu gezinin ardından başka bir FMA TRAVEL gezisinde tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.


FMA Travel

FMA Travel

Adres : Yalı Caddesi No:152/A (Karşıyaka Otobüs Durakları Karşısı) Karşıyaka / İZMİR

Telefon : 0 232 369 51 52

E-Mail : info@fma.com.tr

YORUMLAR
Yorum Yapılmadı
Yorum Yap