SÖMESTR TATİLİ DUBAİ TURU
1999 TL
(ZAMANI GEÇMİŞTİR)

21/01/2018 - 24/01/2018
0 0

Buluşma: Tur tarihinden önceki günün akşamı 22.00 - Sabiha Gökçen Havalimanı

1. Gün: İstanbul - Dubai

Tur tarihinden önceki gece saat 22.00’de Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Air Arabia kontuarı önünde Dubai’ye hareket için buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Air Arabia Hava Yolları’na ait G9 284 tarifeli seferi ile 01.15'te Dubai’ye hareket. Dubai yerel saati ile 06.20’de Sharjah Havalimanı'na varış. Pasaport işlemlerinin ardından alanda bekleyen yetkililerimiz tarafından karşılanma ve Şehir turu için hareket.

Dubai şehir turumuz esnasında; Sheikh Mohammed Palace, Sheikh Hamdan Palace, Deira/Rigga Street, Baharatçılar Çarşısı, Kuyumcular Çarşısı, Jumeirah, Burj Al Arab'da fotoğraf molası görülecek yerler arasındadır. Görülecek yerler arasında Palmiye Adası da var. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Türk kahvaltısı ve kahve molası alabilirler. Sonrasında otelinize transfer ve odaların alınmasının ardından serbest zaman.

Dileyen misafirler ekstra gezi olan Dubai Alışveriş Turu ve Fountain gösterisine katılabilirler. Turumuz, Ortadoğu’nun en modern kenti haline gelmiş Dubai'nin küçük bir balıkçı kasabası dönemine yolculukla başlıyor. Vergisiz alışıverişin tadını çıkarmanız için ilk önce Ortadoğu’nun en büyük altın ve deri mağazalarına gidiyoruz. İkinci durağımız ise ülkenin kültürel dokusunu hissedeceğiniz geziye Abralar'a binerek başlıyoruz. Tekstil Pazarı, Altın Pazarı ve Antik Kapalı Çarşı’nın yanı sıra elektronik, balık, et, sebze, hediyelik, parfüm ve baharat çarşılarını gezdikten sonra Dubai'nin yeni yüzünün keşfine doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Son durağımız ise dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olarak bilinen 1200 dükkan kapasiteli The Dubai Mall. Ardından ardından Fountain ses ve ışık gösterisini izliyoruz.
Dubai Alışveriş Turu ve Fountain Gösterisi Gezisi: 40 USD

2. Gün: Dubai

Sabah, kahvaltının ardından arzu edenler için ekstra Çöl Safari gezisine katılma imkanı sunuluyor. 4X4 ciplerle çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek, sınırsız alkolsüz içecekler ve dansöz şov ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Gezinin ardından otelimizdeyiz. Geceleme otelimizde.
Çöl Safari Turu: 90 USD

3. Gün: Dubai

23 Ocak 2018, Salı

Sabah kahvaltısının ardından misafirlerimize ekstra olarak öğle yemekli Abu Dhabi turuna katılma imkanı sunuluyor. Gezimiz süresince yedi emirliğin başkentini yakından tanıyacaksınız. Basra Körfezi kıyısında konumlanan şehrin en önemli özelliği oldukça modern bir görünüme sahip olması. Ada olmasına rağmen köprülerle ana karaya bağlanmış olan şehri keşfederken mimarisine hayran olacaksınız. Ayrıca bu turumuza sınırsız soft içecekli, açık büfe öğle yemeği dahildir.

Akşam saatlerinde misafirlerimiz için ekstra olarak açık büfe akşam yemekli Dhow Cruise (tekne) Gezisi sunuluyor. Dubai Creek’te yapılacak gezimiz, unutulmaz manzaralar eşliğinde gerçekleşecek. Gösterişli teknelerle yapılacak gezimiz boyunca keyifli anlar yaşayacağız. Ayrıca bu turumuza sınırsız soft içecekli, açık büfe akşam yemeği dahildir. Gezinin ardından oteldeyiz. Geceleme otelimizde.
Abu Dhabi Turu: 90 USD
Dhow Cruise Tekne Gezisi: 70 USD

4.Gün: Dubai - İstanbul

24 Ocak 2018, Çarşamba

Sabah kahvaltısının ardından odalarımızı boşaltıyoruz. Tüm Dubai’nin modern alışveriş merkezlerinde ve plajlarında gezebilmeniz için serbest zaman. Ardından rehberimiz belirleyeceği saatte dönüş için havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Air Arabia Hava Yolları’na ait G9 283 sefer sayılı uçağı ile 20.20‘de İstanbul‘a hareket. Türkiye yerel saati ile 00.15‘de İstanbul’a varış.


AYZETUR

AYZETUR

Adres : GİRNE BUL.NO.58/A KARŞIYAKA

Telefon : 05336208042

E-Mail : ayzetur@hotmail.com

YORUMLAR
Yorum Yapılmadı
Yorum Yap